The founder and shareholder of AS Skinest Group is Mr. Oleg Ossinovski, an active international entrepreneur with a vast experience in infrastructure projects.
For more details please visit:www.tbilisihills.com.
სერგი კაპანაძე: "ქართული ოცნების" აქციის საბაბი ძალიან სასაცილო იყო
"ამ აქციით კიდევ ერთხელ გაუსვეს ხაზი, როგორ ცუდ მდგომარეობაში არიან",- ასე გამოეხმაურა "ევროპული საქართველოს" წევრი სერგი კაპანაძე "ქართული ოცნების" ახალგაზრდული მოძრაობის მიერ ორგანიზებულ აქციას.
გიორგი გახარია: თითოეულმა ჩვენგანმა, თითოეულმა თქვენგანმა ნაბიჯ-ნაბიჯ მძიმე დღეები გავიარეთ, რომ ვყოფილიყავით უფრო ახლოს ევროპასთან
„დღეს ჩვენ შეგვიძლია ვთქვათ, რომ უკვე 20 წელია საქართველო ევროსაბჭოს წევრია“, - ამის შესახებ საქართველოს პრემიერ-მინისტრმა გიორგი გახარიამ თავისუფლების მოედანზე „ქართული ოცნების“ ახალგაზრდული ორგანიზაციის მიერ ორგანიზებულ ღონისძიებაზე სიტყვით გამოსვლისას განაცხადა, რომელიც ევროპის საბჭოს მინისტრთა კომიტეტში საქართველოს თავმჯდომარეობას მიეძღვნება.
ბიძინა ივანიშვილი: ჩვენ ყველა სიძნელეს დავძლევთ, ჩვენ ქვეყანასაც გავამთლიანებთ და ეკონომიკასაც ავაღორძინებთ!
„ჩვენ ყველა სიძნელეს დავძლევთ, ჩვენ ქვეყანასაც გავამთლიანებთ და ეკონომიკასაც ავაღორძინებთ", - ამის შესახებ "ქართული ოცნების" თავმჯდომარემ ბიძინა ივანიშვილმა პარტიის ახალგაზრდული ორგანიზაციის მიერ ორგანიზებულ ღონისძიებაზე სიტყვით გამოსვლისას განაცხადა.
გლდანის პატარა ტბის მიმდებარე ტერიტორიის სარეკრეაციოდ განვითარებისთვის საჯარო შეხვედრა გაიმართა
ევროპის საბჭოს და თბილისის მერიის ერთობლივი პროექტის "საჯარო სივრცეების პროექტირებაში მოქალაქეთა ჩართულობის გაძლიერება" ფარგლებში, პირველი შეხვედრა გაიმართა.
განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის სამინისტრო განცხადებას ავრცელებს
"სამინისტრო, მის ხელთ არსებული ყველა რესურსის გამოყენებით აქტიურად არის ჩართული "მწვანე სკოლაში" მომხდარი ინციდენტის საფუძველზე განვითარებული ძალიან სამწუხარო ფაქტის შესწავლაში",-ამის შესახებ განათლების სამინისტროს განცხადებაშია აღნიშნული.
კახა კალაძე: გილოცავთ, საქართველო ევროსაბჭოს თავჯდომარე ქვეყანა გახდა
„გილოცავთ, საქართველო ევროსაბჭოს თავჯდომარე ქვეყანა გახდა“ - ამის შესახებ "ქართული ოცნების" გენერალურმა მდივანმა, თბილისის მერმა კახა კალაძემ პარტიის ახალგაზრდული მოძრაობის მიერ ორგანიზებულ მიმდინარე აქცია-ღონისძიებაზე სიტყვით გამოსვლისას განაცხადა.
ზალკალიანი: საქართველო, როგორ ევროპის საბჭოს მინისტრთა კომიტეტის თავმჯდომარე ყველაფერს გააკეთებს, რათა ხელი შეუწყოს ამ ორგანიზაციის გაძლიერებას
საგარეო საქმეთა მინისტრის განცხადებით, ღონისძიება, "საქართველოს გზა ევროპისკენ" ახალგაზრდების ძალიან კარგი ინიციატივაა, რომ ერთად აღინიშნოს საქართველოს ევროპის საბჭოს მინისტრთა კომიტეტის თავმჯდომარეობა, რაც ქვეყნისთვის დიდი პასუხისმგებლობაა.
ზალკალიანი: მაქსიმალურად ამოქმედებულია ყველა საერთაშორისო მექანიზმი, რათა დაუყოვნებლივ დასრულდეს გაფრინდაშვილის უკანონო პატიმრობა
"არ დარჩენილა არც ერთი საერთაშორისო ორგანიზაციის უმაღლესი თანამდებობის პირი თუ მაღალი ტრიბუნა, მინისტერიალების ერთობლივი განცხადებები იქნა მიღებული მოწოდებით, რომ დაუყოვნებლივ დასრულდეს ვაჟა გაფრინდაშვილის უკანონო პატიმრობა",-ამის შესახებ საგარეო საქმეთა მინისტრმა დავით ზალკალიანმა განაცხადა
გიორგი გახარია: უსამართლობაა, ექიმი, რომელმაც გადაკვეთა საოკუპაციო ხაზი კეთილი სურვილებით, დღეს იყოს ასეთ მდგომარეობაში
"უსამართლობაა, ადამიანი, ექიმი, რომელმაც გადაკვეთა საოკუპაციო ხაზი კეთილი ნებით, კეთილი სურვილებით, დღეს იყოს ასეთ მდგომარეობაში", - ამის შესახებ პრემიერ-მინისტრმა გიორგი გახარიამ თავისუფლების მოედანზე პარტიის ახალგაზრდული ორგანიზაციის მიერ ორგანიზებულ ღონისძიებაზე სიტყვით გამოსვლისას განაცხადა.
ივანიშვილი: ჩვენი აგრესიული ოპონენტები მალე თავად დარწმუნდებიან სიცრუესა და ძალადობაზე დაფუძნებული პოლიტიკის უპერსპექტივობაში
"ჩვენ ყველა სიძნელეს დავძლევთ, ქვეყანასაც გავამთლიანებთ და ეკონომიკასაც ავაღორძინებთ",- ამის შესახებ "ქართული ოცნების" თავმჯდომარემ ბიძინა ივანიშვილმა პარტიის ახალგაზრდული ორგანიზაციის მიერ ორგანიზებულ ღონისძიებაზე სიტყვით გამოსვლისას განაცხადა.
ბიძინა ივანიშვილი: ცინიზმი იმაში მდგომარეობს, რომ ვინც ოკუპაცია გააფორმა, სწორედ მან მოირგო პატრიოტის მანტია
"დღევანდელობის ცინიზმი კი იმაში მდგომარეობს, რომ ვინც ოკუპაცია გააფორმა - სწორედ მან მოირგო პატრიოტის მანტია და აქეთ გვდებს ბრალს ოკუპაციაში",- ამის შესახებ "ქართული ოცნების" თავმჯდომარემ ბიძინა ივანიშვილმა პარტიის ახალგაზრდული ორგანიზაციის მიერ ორგანიზებულ ღონისძიებაზე სიტყვით გამოსვლისას განაცხადა.
გახარია: ევროპა არის საქართველოს წარსული, დღევანდელი დღე და მომავალი
"ევროპა არის საქართველოს წარსული, ევროპა არის საქართველოს დღევანდელი დღე და ევროპა არის საქართველოს მომავალი", - ამის შესახებ პრემიერ-მინისტრმა გიორგი გახარიამ "ქართული ოცნების" ახალგაზრდული ორგანიზაციის მიერ ორგანიზებულ ღონისძიებაზე სიტყვით გამოსვლისას განაცხადა.
გიორგი გახარია: საქართველოში ყოველთვის იყო ევროპა და ჩვენი ისტორია ამის დამადასტურებელია
"აქ იყო ყოველთვის ევროპა და ამის დამადასტურებელია ჩვენი ისტორია", - ამის შესახებ პრემიერ-მინისტრმა გიორგი გახარიამ თავისუფლების მოედანზე "ქართული ოცნების“ ახალგაზრდული ორგანიზაციის მიერ ორგანიზებულ ღონისძიებაზე სიტყვით გამოსვლისას განაცხადა.
კახა კალაძე: ადვილია ქართველისთვის ევროპაში თავის დამკვიდრება, რადგან მათ ზუსტად ჩვენსავით ესმით თავისუფლების ფასი
"დღეს ჩვენი ცივილიზაციის, ორი უმთავრესი საყრდენის თავისუფლების და ტოლერანტობის ცენტრია ევროპა, ამ ღირებულების გამო ვართ ისტორიულად ერთად",-ამის შესახებ "ქართული ოცნების" გენერალურმა მდივანმა თბილისის მერმა პარტიის ახალგაზრდული მოძრაობის მიერ ორგანიზებულ მიმდინარე აქცია-ღონისძიებაზე სიტყვით გამოსვლისას განაცხადა.
"ქართული ოცნების" აქცია "საქართველოს გზა ევროპისკენ" დაიწყო
თავისუფლების მოედანზე, "ქართული ოცნება" საქართველოს ევროპის საბჭოს თავმჯდომარეობის აღსანიშნავ აქცია- ღონისძიებას "საქართველოს გზა ევროპისკენ" მართავს.
გენადი არველაძე: ინვესტიციების დაცვის შეთანხმება იაპონიიდან მაღალტექნოლოგიურ სექტორებში მეტი ინვესტიციის შემოსვლის შესაძლებლობას შექმნის
საქართველოსა და იაპონიას შორის მოლაპარაკების დასრულების შესახებ ინვესტიციების დაცვის, ხელშეწყობისა და ლიბერალიზაციის შეთანხმებასთან დაკავშირებით ოქმს ხელი მოეწერა.
ცქიტიშვილი საკრებულოს "ქართული ოცნების" წევრის განცხადებაზე: ვერ მივესალმები, მას ალბათ ემოციამ სძლია
"უმჯობესია ემოციები ყველამ გვერდზე გადავდოთ და გავაძლიეროთ ძალისხმევა, რათა ვაჟა გაფრინდაშვილი რაც შეიძლება მალე დაუბრუნდეს ოჯახს", -ასე გამოეხმაურა ვიცე პრემიერი რეგიონული განვითარებისა და ინფრასტრუქტურის მინისტრი მაია ცქიტიშვილის საკრებულოს "ქართული ოცნების" წევრის ერეკლე კუხიანიძის განცხადებას.
მაია ცქიტიშვილი: დღეს არის საშუალება პარტიული კუთვნილების მიუხედავად ყველა ერთად დავდგეთ ამ მოედანზე
"ძალიან გვჭირდება საერთაშორისო პარტნიორების მხარდაჭერა, შესაბამისად, დღეს არის საშუალება იმისთვის, რომ ყველა ერთად დავდგეთ ამ მოედანზე, მიუხედავად ყოველგვარი პარტიული კუთვნილებისა",-ამის შესახებ ვიცე პრემიერმა რეგიონული განვითარებისა და ინფრასტრუქტურის მინისტრმა მაია ცქიტიშვილმა განაცხადა.
ვაშაძე დიპლომატიურ კორპუსთან შეხვედრაზე: გზავნილი მივიღეთ, რომ დეტალურად აკვირდებიან ყველაფერს
"დიპლომატებისგან თხოვნა იყო, რომ კიდევ უფრო ინტენსიურად მივაწოდოთ ინფორმაცია იმაზე, რაც ქვეყანაში ხდება",-ამის შესახებ "ახალი საქართველოს" თავმჯდომარემ გიორგი ვაშაძემ დიპლომატიურ კორპუსთან შეხვედრის დასრულების შემდეგ განაცხადა.
კობახიძე კუხიანიძის განცხადებაზე: პოსტი არ მინახავს, გინება სამწუხარო ტენდენციაა, რომელსაც საქართველოში ერთი პოლიტიკური ძალა ამკვიდრებს
მმართველი გუნდის წევრი ირაკლი კობახიძე საკრებულოს "ქართული ოცნების" წარმომადგენლის ერეკლე კუხიანიძის განცხადებას გამოეხმაურა,რომლის თანახმადაც დეპუტატი ექიმ გაფრინდაშვილის ოჯახს პროვოკაციაში ადანაშაულებს.
თბილისში დაგეგმილ აქციას სამცხე-ჯავახეთიდან 10 000-მდე ადამიანი უერთდება
სამცხე-ჯავახეთის რეგიონის ექვსივე მუნიციპალიტეტიდან, მოქალაქეები დედაქალაქში ავტობუსებით და სამარშრუტო ტაქსებით გაემგზავრნენ.